Ta strona została stworzona przez jednoosobowy zespół składający się ze mnie i moich rozlicznych osobowości ;-) . Dlatego też nie ustrzegłem się prawdopodobnie wielu błędów, tak ortograficznych, jak i stylistycznych, gramatycznych i co najważniejsze merytorycznych. Mogę zagwarantować, że dołożyłem wszelkich starań aby takie błędy wybić, ale wiadomo, że nie jest możliwe wybicie ich wszystkich. Dlatego, gdy znajdziesz jakiś błąd to nie wysyłaj do mnie listu treści:

"Ty imbecylu, kretynie jeden, ty ...(tu twoja własna inwencja w rzucaniu inwektyw)..., w informacji o ....(tutaj miejsce wystąpienia błędu).... zrobiłeś kretyński, ...(znów miejsce na twoją twórczość w dziedzinie inwektyw)... błąd. Pacanie jeden."

Lub podobnej. Wyślij do mnie raczej list postaci:

"W trakcie przeglądania twojej strony natrafiłem/natrafiłam na błąd dotyczący ...(czego błąd dotyczy)... . Naprawdę powinno tam być ...(tu treść dotycząca poprawnej informacji)..."


Każda wiadomość tego typu zostanie przeze mnie przeczytana i w razie konieczności dokonam zmian w treści strony, oczywiście dodając informację o osobie, która wykryła błąd.