[Dom Buffy] Dom Buffy. Dom Buffy znajduje się na Revello Drive 1630. Jest to biały piętrowy budynek ze spadzistym dachem. Od frontu widoczne są cztery filary podtrzymujące dach (dwa chude przy drzwiach i dwa grube, zwężające się przy górze, w końcach werandy) , który wystaje przed front domu, tworząc werandę. Na poziom werandy prowadzą schody (jest ich chyba 3 sztuki). Od frontu znajdują się dwa okna i drzwi. Po obu stronach drzwi znajdują się małe wąskie okienka wysokości drzwi.. Nad drzwiami, na pierwszym piętrze znajduje się wysunięty z dachu pokój Buffy, korytarz i pokój Joyce. Korytarz wsparty jest na dwóch filarach. Na prawo od domu znajduje się podjazd. Na podjeździe Joyce parkuje swojego Jeep'a. Po wejściu do domu znajdujemy się w przedpokoju. Na wprost po prawej znajdują się schody na piętro. Na lewo od schodów znajduje się korytarz. Po prawej stronie znajduje się przejście do jadalni. Naprzeciw wejścia do jadalni (czyli po naszej lewej) widzimy wejście do salonu. W jadalni, w kierunku tyłu domu, znajdują się drzwi prowadzące nas do kuchni. W kuchni widzimy, na wprost nas, tylne drzwi prowadzące na dwór. Po lewej drzwi do korytarza. W korytarzu na wprost nas znajdują się podwójne drzwi do salonu. Po lewej drzwi do piwnicy. A dalej za nimi, w kierunku salonu, wyjście korytarza prowadzącego do drzwi wejściowych. W tyle salonu znajdują się drzwi prowadzące do jakiegoś małego pomieszczenia, z małym okienkiem, niewykluczone że są to drzwi do łazienki.
Z tego co można wywnioskować z pozycji pokoju Buffy i ze sposobu wejścia do niego, można wnioskować, że schody łamię się i zakręcają pod kątem 90 stopni w lewo. Ze schodów wychodzimy na korytarz. Idąc w lewo (czyli w kierunku frontu domu) mijamy po prawej drzwi do pokoju Buffy, i usytuowane naprzeciwko drzwi do jakiegoś pomieszczenia (może łazienki). Naprzeciwko nas znajduje się okno (może i balkon). Jeżeli się odwrócimy to na wprost nas (czyli po prawej stronie od schodów, zaraz obok nich) na końcu korytarza widzimy drzwi prowadzące do pokoju Joyce. W pokoju Joyce znajdują się jakieś drzwi, które są po tej samej stronie co pokój Buffy. Możliwe, jest też, że po tej samej stronie korytarza co drzwi do pokoju Buffy znajdują się jeszcze jedne drzwi.


Autor: RMK  

~Ender's SMG~*~BuffyPedia~

"Buffy The Vampire Slayer" TM and © (or copyright) Fox and its related entities. All rights reserved. This web site, its operators and any content on this site relating to "Buffy The Vampire Slayer" are not authorized by Fox.